DJ NA SVATBU

Svatební DJ & muzikant & moderátor

Jediným cílem mého působení na Vaší svatbě je, aby Váš DEN “D” byl nezapomenutelným zážitkem, na který budete vzpomínat celý život! Pro skvělou atmosféru potřebujete skvělého DJ, muzikanta a moderátora – ideálně vše v jedné osobě. Jsem připraven!

Svatební DJ

Hudba vyvolává emoce! Svatební den je plný emocí! Je to den, na který se vzpomíná do konce života. Hudba dokáže umocnit slavnostní chvíli okamžiku při obřadní ceremonii, dokáže navodit příjemnou atmosféru u svatební hostiny, dokáže vykouzlit úsměv na tvářích svatebních hostů a roztančit Vás při večerní party!

A hudbu, která tohle vše dokáže pouštím právě já, Váš svatební DJ.

První svatební tanec

Tradice, která demonstruje, jak velmi důležitá na svatbě hudba je. Nejen její výběr, ale i její kvalitní přednes. Na první tanec se prostě nezapomíná! Vaše oblíbená píseň Vás v tuto krásnou chvíli bude spojovat po celý život.

Ozvučení svatebního obřadu

Velmi rád Vám pomohu s ozvučením svatební obřadu, aby i ten poslední svatební host nepřišel o tento nádherný moment. Díky bezdrátovým technologiím jsem schopen nazvučit obřad kdekoliv, a to i bez přívodu elektřiny – na louce, terase, v sále, na jakémkoli romantickém místě – kde si přejete říci své ANO 🙂

Svatební muzikant

Mou přidanou hodnotou je působení i jako muzikant kytarista. V rámci odpoledne zpestřím program živou produkcí – zpěvem a hrou na kytaru. Repertoár je sestaven z českých a slovenských písní celkem ve 2 – 5 sadách. To vše dle celkové atmosféry a nálady svatebních hostů. Žánrově hraji písně od folku, country, starší hitovky až po aktuální moderní radiové písně.  Jednoduše, aby se pobavili, zazpívali si a třeba i zatančili všichni svatební hosté všech věkových kategorií. Přestávky mezi sadami vyplňuji decentní dj produkcí.

Svatební moderátor

V rámci příprav na svatbu společně zvolíme vhodné aktivity, svatební tradice a hry. V roli svatebního moderátora Vám pomohu s realizacemi zvolených her, organizačními záležitostmi, vyhlášení aktuálního dění, společně odpočítáme rozkrájení svatebního dortu, atd. Mimo hudební produkce budu i Vašim průvodcem svatebního programu, dne a večera.

CO O MNĚ ŘEKLI

Reference

Díky Jardovi byla naše svatba párty, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat. Měla jsem pocit, že se známe už 10 let, nebo mi vidí do hlavy. Přesně poznal jaký žánr máme rádi a hrál jednu pecku za druhou. Je nejenom skvělý DJ, ale také velmi sympatický a kamarádský. Jednoduše sázka na jistotu. Ještě jednou mockrát děkujeme Vrbovi.

Petra Vrbová

SVATBA, červenec 2020

Na Jardu jsme narazili na svatbě mojí sestry, kde to parádně rozjížděl, takže byl naše hned první volba a to nejlepší rozhodnutí co jsme mohli udělat. Vzhledem k tomu, že je v naší rodině plno lidí, kteří poslouchají zcela jiné hudební žánry, tak jsem měla trochu obavy, ale Jarda si s tím uplně s přehledem poradil, čímž ti ještě jednou moc děkujeme – jsi nejlepší!

Pavlína Maňásková

SVATBA, květen 2022

telefon

+420 736 201 039

e-mail

info@djjarda.cz

     

© 2021  Jarda Tyllich, DJ & muzikant & moderátor | Tvorba webových stránek Jarda Tyllich - Artika.cz